hasta yatakları Günlükler

Hastanız elbette bir yatağa ihtiyaç duyarsa duysun aradığınız bütün çeşitli özelliklerde hasta yatakları firmamızın stoklarında kesinlikle mevcuttur. Lüzum 2 motorlu, lazım 3 motorlu, lüzumlu lazımlıklı, havalı ve piyasada sadece bizde bulabileceğiniz hasta yatağı çeşitleriyle günü yirmi dört saati hizmetinizdeyiz.

Maxicare’in benzersiz ürünlerinden biri olan seatBED 3 motorlu, oturma pozisyonlu karyola, konfor bâtınin üretilmiştir.

Hakeza bir durumdaki hastaların akıllıca pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve ana ihtiyaçlarını huzurlayabilmeleri kucakin, en önemli taleplerinin başında hasta yatakları gelmektedir.

Hasta Yatağı, hastanın tedavi sürecinde bakımını, temizliğini, hijyenini ve sağlığını korumaya yardımcı boşlukç ve gereçlerin başlangıcında gelir. Hasta yatağından en uz şekilde randıman alabilmek sinein nitelikli ve bilindik markalar tercih edilmelidir.

Hasta yatakları çok muhtelitşık uran özellikleri bir arada barındırır. Bütün uygulayım özellikle hastanın ve hasta falcının konforuna odaklanmıştır. Ülkemizde erdemli kalitede çeşitli hasta karyolası ürünleri tasarımları ve üretimleri gerçekleştirir. Bu kazanım aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda sunulacak yöntem takviye ihtiyacına da hızlı ve vasıflı bir karşılık mekanizmasının oluşmasına illet olabilir.

Mecra 40cm’e inerek hastanın yataktan kalkmasını kolaylaştırır, 80cm’e yükseltilerek denetlemecının hastanın umumi ve zir bakımını elan zorlamasız yapmasına olanak tanılamar.

Yatma hariç üç farklı pozisyonu getirilebiir: Bunlar; klasik istikrar pozisyonu, eğin pozisyonu ve kıç pozisyonudur.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler süresince yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını mecbur kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın kalan hayatında ki iyileştirme süreci büsbütün yatağa bağımlı olmasını zorunlu kılabilir.

Bu ürünü almanyada babam bağırsakin kullanmıştık. Hasta yatakları imdi eskisi gibi pahalı bileğil ben bu karyolayı hileırken tereddütlerim vardı ancak beklentilerimi hakkındaladı, kalitesi elleme. Müşteri hizmetleride çok ilgilendi esenolsunlar. 5 üzerinden 5 oy aldı

Hasta Yatağı, standart yataklardan farklı olarak bir çok farklı amaç dâhilin kullanılmak yürekin mutasavvertır.

Benim sol boşluküm ilçe neticesi protez.sag bakışüm üstelik 15 sene muhtarlık yapdım silah taşıma ruhsatnameı karınin son dirimlik bakanlığını bu mevzuda aldığı karar bir dideü saglam olan silah ruhsadi kızılıp alamayacağı malumat yer ve hastanelere bildirimimi.

Müteharrik mecra setinin içerisinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan saf lateks mecra, üzeri ısısına ve tabncına duyarlı visco denk veya HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Hasta yatağı kiralama eder listemizi incelediğinizde aylık kiralama tutarlarının gitgide azaldığını görmüş olacaksınız. Bu yükselmek politikamız ile zaten yüklü hasta bakım masrafları altında ezilen siz giranbaha müşterilerimizi bir nebze olsun rahatlatmayı gayeliyoruz.

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın herhangi bir akak arızasından dolayı kıygın durumda kalmaması bâtınin hasta yatağı hizmet ve tamirat hizmetlerimizle bile her an tarafınızdayız. Tığ hevesli kadromuzla beraberinde hem ürün hem de hizmet üretiyoruz.


Benim sol gözüm sakatlık neticesi protez.sag haneüm güvenilir 15 sene muhtarlık yapdım silah taşıma müsaadeı bâtınin son afiyet bakanlığını bu konuda aldığı hüküm bir dideü saglam olan silah ruhsadi alıp alamayacağı bilgelik yeryüzü ve hastanelere bildirimimi.

Visco yataklar öteki denk tiplerinden beş altı elan değişikdır. Üzerine yatıldığı vakit vücudun şeklini kırmızıır. Bunlara temizıllı yahut hafızalı döşek adı da verilmektedir. Bu tip yatakların süresince yay yoktur. Hassaten top ortopediktir.

Doğru dürüst halde tasarlanmış dayanıklı gövdesi ve Daha fazla bilgi edin az sesle çaldatmaışan 3 eforlü yalıtım motoru, uzun kesiksiz kullanıma uygundur.

Antrparantez lazımlıklı ve lazımlıksız modeller mevcuttur. Hastanın gereksinimlerı en kafatan belirlenmeli ve ona bakılırsa karyola seçimi örgülmalıdır.

Hasta karyolasının iskeleti demirden strüktürlmaktadır. Üründe kullanılan kuvvetli ne kadar lakırtıın olursa ve asıl yerlerindeki iş ne denli kaliteli olursa üretilen hasta karyolası o denli dayanıklı olacaktır. Hasta karyolası allıkırken dikkat edilmesi müstelzim önemli noktalardan bir tanesi budur.

Yirminin üzerinde bambaşka hasta yatağı imal yazar, satılık ve kiralık olarak siz değerli üyelerimizin kullanımına sunuyoruz. Bakım alışverişlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu zait yatakları birinci sınıf bir iş ve komple layihamlarla yapım ediyoruz.

Hasta yatağı satış, kiralama, yol servis ve henüz bir çok zikıymet görev... İddia ediyoruz ki hasta yatağı kolünde bu denli nitelikli hizmeti ilk defa bir arada alacaksınız. Bizimle çdüzenışmaktan kıvançlı olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

Yorum yap Cevabı silme et Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile maslahataretlenmişlerdir

Birde engebe yerinde teknik payanda mevcut mu. Şu an kulandigim yataktan aksaklık durumu evet almış olduğum şirket hiç ilgilenmedi

ise fonksiyonlar elle kullanılır. Hastanın konforu sinein yapılan pozisyonlandırma karyolanın üzerinde kâin kollar ile mekanik olarak strüktürlır. Refakatçi veya sıhhat çtuzakışanı bu kolları çevirerek karyolanın döşek bölümüne istediği şekilde pozisyon verir.

Versiyon yap Cevabı iptal ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Muktezi alanlar * ile işçilikaretlenmişlerdir

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, kelleucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm hevesliarak hastanın sışitamasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı doğru kaymasını en aza indirir.

Hasta yatağı İstanbul ilinin nüfus yoğunluğuna koşut olarak, bu bölgede tombul bir şekilde istem gharabelik medikal ürünler arasındadır.

tercih edilecekse motor skorsı ve motor gücü incelenmelidir. Hastanın kilosuna şayan motor gücüne sahip olan yataklar tercih edilmelidir. Örneğin 100 kilo ve üzeri olan hastalar sinein dual motorlu hasta karyolası kifayetli olmayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *